מייבשי לחות

מייבשי לחות ביתיים

לקטלוג מוצרים

מייבשי לחות מסחרים

לקטלוג מוצרים

מייבשי לחות משומשים

לקטלוג מוצרים

מייבש לחות

מייבש לחות הוא מוצר חשמלי המשמש לייבוש לחות מן האוויר למספר מטרות כאשר העיקרית שבהן היא מניעת התפתחות עובש מסוכן ומניעת ריחות לא נעימים.
באמצעות שימוש במייבש לחות איכותי וטוב תוכלו לשדרג 
במהלך עונת הקיץ את רמת האקלים בבית או במשרד לנעים וממוזג הרבה יותר, כפי שלא חוויתם בעבר. 

בקטגוריה זאת תוכלו למצוא מבחר מייבשי לחות לשימושים שונים, בבית, במחסן או במשרד לחללים בגודל מותאם לכל מטרה.
על מנת שתוכלו לבחור את הדגם שמתאים לכם ביותר להלן מידע שימושי בנושא:
ראשית מהי בעצם לחות? מידת הרטיבות שנמצאת באוויר בתוצאה מאקלים אזורי או קירבה למכשירים אשר מעשירים את האוויר באדי מים.
את רמת הלחות מודדים באמצעות גרמים ביחס למטר מעוקב או ביחס מסת האדים ביחס ליחס האוויר כפי שניתן לראות בתחזית מטרולוגית.  

הלחות מתחלקת לשתי רמות והגישה אליהן שונה:
1. לחות מוחלטת - המסה של אדי המים הנמצאים באוויר ביחס לגזים אחרים שקיימים באותו נפח, האוויר משנה את כושר נשיאת הלחות שלו בהתאם לטמפרטורה וללחץ הברומטי ולכן אזורים שונים בשטח ארץ מקבלים מסת לחות שונה בהתאם למבנה הטופוגרפי של אותו האזור.

2. לחות יחסית - הדרך הנפוצה יותר למדוד את רמת הלחות בסביבה שלנו והיא למעשה יחס אחוזים בין כמות האדים הקיימים באוויר בטמפרטורה מסויימת לבין כמות האדים שאותו האוויר יכול להכיל במקסימום. כמובן שאוויר חם פחות דחוס ויכול להכיל כמות גדולה יותר של אדי לחות ואוויר קר ודחוס יותר מסוגל להכיל כמות קטנה יותר של אדים.

הנזקים האפשריים: 

מעבר להרגשה לא נעימה בקיץ המוגדרת לרוב כעומס חום כאשר הטמפרטורות גבוהות והאוויר מסוגל להכיל כמות גדולה של אדים, לחות בסביבתנו בשילוב עם טמפרטורה גבוהה מקיימת תנאים אידיאליים להתפתחות נבגי עובש פטריות ובקטריות אשר גורמים להרגשה לא טובה המתבטאת בכאבי ראש, חולשה כללית, עייפות לא מוסברת ובמקרים של אלרגניים ייתכנו אף דימומים מהאף, קוצר נשימה ופגיעה במערכת הנשימה. וזאת מעבר לסכנה הבריאותית עובש ופטריות פולטים כימיקליים בעלי ריחות לא נעימים היוצרים תרביות על גבי בדים ואריגים כגון וילונות, שטיחים, בגדים ונעליים.
 

כיצד פועל מייבש לחות?

מייבש לחות פועל באותה השיטה של קירור גז על מנת ליצור עיבוי של הלחות מן האוויר - דמיינו שאתם שותים מבקבוק קר ביום קיץ חם, מסביב לבקבוק יווצרו טיפות מים זעירות והסיבה לכך היא שהיא שהאוויר החם והרווי אדי מים מתקרר ומאבד את היכולת שלו להכיל אחוז יחסית גבוה של לחות ביחס לאוויר הקר יותר מסביב לבקבוק הקר, לפיכך טיפות המים שאנו רואים על הבקבוק הם חלק מתהליך עיבוי טבעי של לחות מהאוויר.
 

  • שרות הוגן אלקטרה סחר בע LG BIOCLEAR
  • שירות הוגן 1 תדיראן GROUP VENTRA מיצובישי
  • שרות הוגן 2 AIRMAX מיניליין/סמליין טורנדו